d-link

d-link

d-link

d-link d-link

پيراهن هاي مردانه


لباس هاي بافت در رنگ‌هاي متنوعي توليد مي شوند. در اين مورد شما در ابتدا بايد ميزان رسمي بودن لباس خود را بررسي كنيد. سپس بر اساس آن رنگ بافتني را انتخاب كنيد. هر چه رنگ ژاكت بافتني شما تيره‌تر و خنثي‌تر باشد رسمي‌تر است از اين رو رنگ‌هاي سرمه‌اي، خاكستري و مشكي بهترين انتخاب براي استايل رسمي هستند.

بافتني‌هاي رنگي را مي‌توان در استايل نيمه رسمي و غيررسمي استفاده كرد. از ژاكت‌هاي آبي، زرشكي، سبز تيره و … ميتوان در استايل هاي اسپرت و غيررسمي استفاده كرد. البته در اين صورت بهترين مكمل براي اين بافت پيراهن مردانه سفيد ساده تا شيك‌تر و جذاب‌تر به نظر برسيد. اما ژاكت‌هاي بافتني تيره‌ و خنثي را مي‌توان با هر رنگ پيراهني پوشيد به شرط آن كه ميزان رسمي بودن اين پيراهن مردانه با استايل شما هماهنگ باشد.

چگونه ژاكت و پيراهن مردانه را ست كنيم؟

لباس بافتني‌ مردانه و ژاكت ها جزو لباس‌هاي كاربرد در فصل پاييز و زمستان هستند. ناگفته نماند كه ژاكت هاي بافت در استايل زمستاني آقايان بسيار كاربردي هستند و كمتر مردي ممكن است تعدادي از اين ژاكت‌ها و پليورها را در كمد لباس‌هاي خود نداشته باشد.

لباس‌هاي بافتني به تنهايي زيبا نيستند و اكثر آقايان علاقه دارند كه ژاكتهاي بافت را با لباس‌هاي ديگري ست كنند تا تركيب مردانه زيبايي بسازند. به همين دليل كه تركيب ژاكت و پيراهن مردانه مخصوصا پيراهن هاي چهارخانه جزو كلاسيك ترين و محبوب ست ها در استايل آقايان محسوب ميشود .

منبع: در پوشيدن پيراهن و ژيله مردانه بايد به اين نكات دقت كنيد

 

اگر كت‌وشلوار سرمه‌اي شما شيك باشد براي داشتن استايل شيك نيز بايد پيراهني شيك  مناسبي نيز ست شود؛ اما رنگ پيراهن بايد بارنگ‌هاي كت‌وشلوار متفاوت باشد. به‌عنوان‌مثال صورتي بنفش ياسي

براي اين‌كه اين تركيب به ايدئال‌ترين حالت خود برسد آن را با يك كفش چرم مشكي ست كنيد تا نتيجه كنتراست آن را ببينيد. هم‌چنين آبي روشن براي ست شدن با سرمه‌اي انتخاب بسيار شايسته و زيبايي است. هم‌چنين مي‌توانيد از كراواتي به رنگ طوسي خال‌دار نيز به‌عنوان اكس سوري استفاده كنيد.

يا در تركيبي ديگر پيراهن سرمه‌اي و يك كراوات پشمي طرح بافت را در استايلي رسمي با كت و شلوار سرمه اي به كار ببريد.

منبع: هميشه جوان و جذاب با كت و شلوارسرمه اي مردانه

پيشنهاد ما اين است كه با لباس هاي طرحدار در استايل خود تغييري جذاب ايجاد كنيد.

براي شروع بهتر است تابوهاي خود را كنار گذاشته و با لباس هاي طرحدار كمدتان را پر كنيد .همه طرح هاي ظريف مناسب شما هستند و حال شما را بهتر خواهند كرد. . خوب است در ابتدا پيراهن هاي ساده خود را از كمدتان خارج كنيد تا آن ها را نبينيد. سپس از پيراهن هايي با طرح هاي خال دار و راه راه با شكل هاي ريز و محو ساده استفاده كنيد . اما لازم است بدانيد شما در ابتداي راه هستيد نبايد در پوشيدن اين لباس ها عجله كنيد و چند نكته را در نظر بگيريد .

 

اولين نكته اين كه درست نيست چند لباس طرح دار را با يكديگر بپوشيد . اگر پيراهن شما طرح دار است بايد شلوار شما از طرح مينيمالي يا بدون طرح برخوردار است . و نكته ديگر آن‌كه نبايد در لباس هايتان از رنگ جيغ استفاده كنيد .هارموني پلت رنگ را در استايل خود رعايت كنيد و از رنگ هاي خنثي استفاده كنيد تا ظاهر شما زننده نباشد . پيشنهاد بعدي ما به شما اين اين است كه هر 2 رنگ پارچه طرح دار شما به يكدگير نزديك باشند و از طيف هاي مختلف يك رنگ باشند. اينگونه مناسب تر است . چون باعث ميشود كه طرح برجسته به نظر برسد و يا اگرلباس جذاب شما از طرح هاي خالدار بهره ميبرد  بهتر است ديگر لباس هاي شما از طرح هاي راه راه باشد يا طرحي كه تكرار نقوش آن كم باشد و طرح آن ساده و موازي باشد . اين كار به لباس شما بعد ميدهد و اصطلاحا شما را چند بعدي نشان ميدهد . البته علت آن خطاي ديد است .

هنگامي كه لباس هاي طرح دار را به شما پيشنهاد كرديم براي شروع از طرح هاي ساده وكم جلوه استفاده كرديم . حالا ميخواهيم پا را كمي فرا تر گذاشته و از طرح هاي جذاب تر و رنگي تر بهره ببريم . لباس هايي كه طرح دار هستند و عوما از طرح هايي مانند سازهاي موسيقي ، گل طبيعي ، حيوانات مانند جغد ، گربه و خرگوش و يا گياهاني مانند كاكتوس هاي مكزيكي دارند . ويژگي مثبت اين طرح هاي چاپي و سه بعدي انتقال مفهوم است . همانقدر كه طرح هاي هندسي نشان از نظم دارند اين نقوش چاپي سه بعدي نشان از علاقه شما به آن ها و احساسي كه به مفهوم آنها را داريد را به نمايش ميگذارند .

هنگامي كه از شما ميخواهيم براي تغيير در استايل خود از طرح هاي گل‌دار استفاده كنيد منظورمان اين نيست كه از پيراهن هاي سايز بزرگ در رنگ هاي جيغ مانند نارنجي و قرمز و زرد استفاده كنيد . شايد جالب باشد كه بدانيد طرح هاي گل‎دار  در رنگ هاي خنثي جذاب تر و دل نشين ترند . طرح هاي گل دار ازآن دسته طرح هايي هستند كه اگر با شلوار جين و كتان هاي كرمي و خاكي پوشيده شوند به آن ها روح و جان ميبخشند و جذاب تر ميشوند. اين نكته را بدانيد كه لباس هاي طرح دار و مصور نمادين باعث جهت دادن به استايل شما ميشوند و نوع نگرش و قضاوت ديگران را به شما تغيير خواهند داد.

بسيار مهم است كه اندازه طرح ها بر اساس ايرادات فرم بدني انتخاب شوند  مثلا اگر در قسمت شكم چربي داريد خوب است كه پيراهني با طرح راه راه عمودي بپوشيد تا شكم شما را در خطاي ديدي كه ايجاد ميكند پنهان كند . هم چنين پوشيدن پيراهن چهارخانه يا راه راه افقي باعث چاق تر نشان دادن شما خواهد شد . هم چنين سايز طرح ها نيز بايد استاندارد باشد بدين نحو كه اگر شلوار شما طرح بزرگي دارد پيراهن شما بايد از طرح هاي  مينيمالي كوچك و ساده باشد . نيازي به گفتن نيست كه اگر همه لباس ها از طرح هاي بزرگ و حجيم باشند باعث غير متعارف و غيرعادي جلوه دادن شما خواهد شد . البته اين مساله شامل اشكال هندسي نخواهد بود . طرح هاي هندسي به نقش هاي بزرگ انحنا و بعد مي بخشند و آن را چند بعدي جلوه ميدهند و هم چنين يك انتخاب متفاوت است .

منبع: راهنماي ست كردن لباس طرحدار براي آقايان


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


تاريخ : ۱۸ دى ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۳:۱۶ | نویسنده : admin | نظرات (0)
[ ]
<<         مطالب قدیمی‌تر >>


.: Weblog Themes By M a h S k i n:.